Na farme

Vek:I. a II. stupeň ZŠ

Termín:jún 2018

Cena: 14 €

Lokalita:Východná

Farma Východná, učupená pod majestátnym Kriváňom otvára svoje brány všetkým tým, ktorí chcú zažiť a zistiť to, čo obnáša skutočná práca hospodárov na farme. Miešanie krmiva pre dobytok a ovce, samotné kŕmenie, dojenie, čistenie výbehov či zber bylín na plantáži. To všetko je každodennou súčasťou liptovských hospodárov. A bylinky na Liptove? Tie majú predsa čarovnú moc! Príďte, nájdite tajný recept na čaj a presvedčte sa o ich moci sami. Výlet zahŕňa: prehliadku farmy (návšteva sýpky, dojárne, pôrodnice, hotelu spokojných kráv, teliatkova a škôlky, ovčína a bylinkovej plantáže), malú kontaktnú zoo, bačovanie oviec, miešanie krmiva, kŕmenie, hry a súťaže (skoky do sena, farmárske pexeso,...), hľadanie tajného receptu, výrobu čajov, premietanie filmu od Erika Baláža (Nesmrteľný les, Vlčie hory, Strážca divočiny)
  • prehliadka farmy
  • bačovanie oviec
  • výroba čajov

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

V prípade potreby vám radi pomôžeme so zabezpečením dopravy.

Cena: 14 €
vyššie uvedený program, obed, pitný režim, hygienické úbory (návleky a plášť), možnosť využitia spoločenskej miestnosti, poistenie CK proti úpadku, DPH