LEADERSHIP EXPEDITION

Vek:12-16 r.

Termín:05.08. - 11.08.2019

Cena: 540 €

Lokalita:Čertovica, Tatry, Strečno, Terchová, Orava

Už dlho Ti zamestnáva hlavu myšlienka, aké by to bolo keby si mohol rozhodovať samostatne? Máš pocit, že to nemôže byť až také zložité? Využi svoje schopnosti v tíme, ktorý sa vypraví na cestu za dobrodružstvom. Pridaj sa k nám na expedíciu plnú zážitkov, ukáž a uplatni to, čo sa v tebe skrýva! Získaj to v jedinom a prvom campe pod záštitou FranklinCovey - Education a Lobelky, ktorá je držiteľom licencie Leader In Me. V LEADERSHIP EXPEDITION sa naučíme inému spôsobu uvažovania, zvládaniu problémov. Ty sám objavíš v sebe výnimočnosť. Pokúsime sa dosiahnuť emočnú pohodu, naštartovať lepšie výsledky i vyššie životné ambície. Potlačíme vplyv elektronických zariadení a zameriame sa na budovanie skutočných a zmysluplných vzťahov.7 NÁVYKOV nám pomôže získať zdravú životnú perspektívu a tiež nás naučí vidieť čo je skutočne dôležité.

Nemôžeme ti sľúbiť, že v campe LEADERSHIP EXPEDITION ťa nič nezaskočí. Dokonca ti nemôžeme sľúbiť ani to, že v nej zvládneš všetko hladko. Naučíš sa počúvať tak, aby si vedel porozumieť. Využiješ silu tímu na zdolávanie úloh, ktorých vyriešenie každému niečo prinesie. Precestuješ, uvidíš, dotkneš sa a ochutnáš miesta, ktoré sa budú hrdo vynímať v tvojich spomienkach. Bude v nich voňať tatranský vzduch a bude v ňom zurčať Váh, budeš v nich počuť stopy predkov a bude z nich dýchať minulosť. „Čertovské“ zoznamovanie prebehne počas prvého dňa stráveného v krásnej prírode v okolí Čertovice. Z pekelne dobrej oblasti sa premiestnime do nebeských výšin tatranských štítov. Spoznáme príbehy, ktoré sú ukryté v meste priamo pod nimi. K hradu Strečno sa dostaneme ako dávni obyvatelia tejto oblasti, priamo po Váhu na drevených pltiach. Odtiaľ poputujeme na krásnu a dych vyrážajúcu Oravu. V Jánošíkových dierach zistíme, či je naša telesná zdatnosť na úrovni Juraja Jánošíka.

Vydaj sa s nami na expedíciu, v ktorej rozvinieš svoj potenciál! V každom z nás je totiž líder – vodca, ktorý čaká na svoju príležitosť. Ty máš však veľké šťastie, ... práve si sa dočkal!

Celou expedíciou nás budú viesť tí najlepší odborníci v tejto oblasti: ONDREJ, líder divízie FranklinCovey - Education a programu Leader In Me a EVŽEN, ktorý s Ondrejom spolupracuje už 15 rokov a pripravil celú radu zážitkových programov zameraných na osobný rozvoj teenagerov a dospelých. Vďaka nim si osvojíme zručnosti Leadershipu, ktoré nám pomôžu naučiť sa viesť produktívny a šťastný život.

Čo ti expedícia prinesie?

- nový spôsob uvažovania

- vedenie pri zvládaní problémov

- emočnú pohodu

- nové zmysluplné vzťahy

- rozvinieš svoj potenciál

- oboznámiš sa so 7 návykmi (bestseller: 7 návykov skutočne efektívnych ľudí)

- osvojíš si zručnosti leadershipu

- a samozrejme získaš nezabudnuteľné zážitky.
  • nezabudnuteľné zážitky v krásnej prírode
  • budovanie skutočnej hodnoty vzťahov
  • líder v každom z nás

ONDŘEJ Bárta - Lektor vzdelávania dospelých, riaditeľ neziskovej organizácie, projektový manažér, poradca zamestnanosti a terapeut. Viac než 15 rokov sa venuje zážitkovej pedagogike, organizuje a zaisťuje najrôznejšie programy a projekty pre Európsku komisiu a Informačnú kanceláriu Európskeho parlamentu, takmer desať rokov taktiež riadi projekty financované z Európskych sociálnych fondov.

EVŽEN Nový - Supervízor, kouč, lektor vzdelávania dospelých, psychoterapeut. Venuje sa výskumu kultúry organizácie a jej vplyvu na profesijné vyhorenie. Realizuje tímové kurzy. V rámci supervízie pomáha zlepšovať tímovú spoluprácu a zefektívňovať prácu manažérov. Zaoberá sa aplikáciou etických princípov do podnikania a obchodu. Jeho vášňami sú funky a jazz.

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

SAD, MHD, vlak

Cena: 540 €
V cene je zahrnuté: mentoring a vedenie expedície lídrom divízie FranklinCovey - Education, lektorom z FranklinCovey a pedagógmi, poistenie CK proti úpadku, pitný režim, strava, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie.