GAZDOVIA

Vek:5-7 r.

Termín:29.07. - 2.8.2019

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Gazdovský týždeň začneme spolu zvesela ... s tónmi z husličiek, plieskajúceho biču a spevu sa pretancujeme na farmu do Východnej. Tu si uvaríme tradičné bryndzové halušky a´la LOBELKA. Spolu sa naučíme dojiť, kŕmiť, kosiť, zbierať úrodu aj vajíčka. Pomôžeme zvieratkám prežiť horúce letné dni v ich kožuchu, ktorý sa nedá nikdy vyzliecť. Sladkou bodkou budú voňavé, vlastnoručne nazbierané maliny.
  • varenie na farme
  • gazdárčenie
  • jazda na koni

Lukáš KRUŽLIAK (Farma Východná) - Pracuje ako vedúci projektu agroturizmus. Vďaka projektu agroturizmus si prehliadku farmy môže vyskúšať ktokoľvek. Počas návštevy sa budeme môcť zážitkovou formou dozvedieť detaily o pestovaní a príprave krmiva pre kravy na farme, naživo budeme mať možnosť pozorovať proces kŕmenia, dojenia a starostlivosti o zvieratá.

Silvia LETKOVÁ (Gazdovstvo v Beňušovciach) - Miesto, kde sa snúbi moderná doba s čarom čias minulých. Tradičný spôsob života, eko myslenie a spätosť s prírodou sú každodennou súčasťou domácich.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD, autobus

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.