KREATÍVCI

Vek:8-12 r.

Termín:22.07. - 26.07.2019

Cena: 109 € 99 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Ubieha ti často pohľad na oblaky za oknom? Je to pre teba fascinujúce a inšpiratívne zároveň? Kam ti ubieha myseľ? Nalaď svoje fantastické myšlienky na kreatívnu vlnu. Dovoľ im ulietať, avšak naviguj ich let správnym smerom. Spolu totiž využijeme kreatívnu myseľ pri spoločnej práci. Prostredníctvom teambuildingových aktivít scelíme tímy, ktorým potom pôjde práca celkom ľahko. Spolupráca sa nám zíde pri tvorbe „loga“ firmy. S odborníkmi z umeleckej oblasti sa naučíme viac o tvorbe karikatúr a arteterapii. Fotografovaním a spracovaním záberov z dronu vytvoríme spoločný vlog a nazrieme tak na moderné umenie celkom zblízka.
  • vlogárčina
  • zábery z dronu
  • karikatúra

Patrícia SLOSIAR - "Umenie je mnou a ja som umením", táto veta patrí medzi Paťkine mottá. Abstraktné umenie jej dáva obrovskú možnosť sebarealizácie, možnosť vyjadriť všetky emócie vo farebnom spektre a v krásnej súhre farieb. Tvrdí, že sledovať to, ako farby krásne ladia a čo spolu dokážu, vie byť neuveriteľne magickým zážitkom.

Peter PIRONČIAK - Je učiteľom odborných predmetov pre marketing a marketingovú komunikáciu. Bol súčasťou programu IPRU, kde mal možnosť byť mentorovaný profesionálmi, ktorí vidia školstvo z inej pozície, ako tradičnej školy. Kreslí, fotografuje, cestuje. O svoje skúsenosti sa však rád podelí. Všetko, čo prežije na svojich cestách, využíva vo svojej práci.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 109 € 99 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.