Kulinárium

Vek:8-12

Termín:30.07.-03.08.2018

Cena: 99 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Vaše deti radi maškrtia a nemôžu odolať sladkým koláčikom? Motajú sa vám v kuchyni pod nohami a ich najobľúbenejšími hračkami sú hrnce a varešky? Potom je náš denný tábor Kulinárium práve pre vás. V Kulináriu vaše deti spoznajú rozmanité vône a chute byliniek, poctivých slovenských potravín či sladkých dobrôt. Spoločne sa priučíme skutočnému kulinárskemu a cukrárenskému remeslu priamo u na slovo vzatých odborníkov. Vaše deti sa môžu tešiť na varenie chutného obedu spolu so špičkovým šéfkuchárom Romanom Kováčom a účastníkom kulinárskej šou Master Chef Ivanom Rusinom. Chutné dezerty si pripravíme za pomoci odborníkov z Archcaffe. Tak už len prichystať varešky, uviazať zástery, nasadiť čiapky a ideme na to.
  • škola varenia s Ivanom Rusinom
  • škola varenia s Romanom Kováčom
  • príprava dezertov v Arch Caffe

Roman Kováč, rodinne založený šéfkuchár, s množstvom skúseností z reštaurácií popredných hotelov či zahraničných reštaurácií ocenených aj Michelinovými hviezdami. Jedlá skromného kuchára, rodáka z Liptova sú skutočným kulinárskym zážitkom.

Ivan Rusina, kuchár z Liptova, milovník zdravej stravy, účastník televíznej šou MasterChef, ktorý v kuchyni rád experimentuje.

Kaviarnička Arch Caffe by chcela svojou troškou prispieť k pozdvihnutiu kávovej a koláčovej kultúry nášho malebného mesta. Kaviareň by mala byť o káve a preto sa snažili vybrať tú najkvalitnejšiu. Samozrejme treba ju i správne pripraviť. Na tom tvrdo makajú deň čo deň. A pretože ku kávičke bodne dobrý koláč i ten sa snažia robiť čo najlepšie. Koláčiky vychádzajú z cukrárne denne čerstvé a každý má v sebe jedinečnú chuť kreativity , inovatívnosti a sezónnosti .

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD

Cena: 99 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.