KULINÁRIUM

Vek:8-10 r.

Termín:08.07.2019 - 12.07.2019

Cena: 115 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Už ti nestačí nazerať do hrncov len doma? Pozri sa do hrncov susedom! A to nielen tak hocijakým, ale rovno našim hraničným. Navaríme spolu typické jedlá Čechov, Poliakov, Ukrajincov, Rakúšanov a Maďarov. A ak ti ide dobre nielen nazeranie, ale aj vareškové čarovanie, využi to. Tento tábor má množstvo zaujímavých a cudzích chutí. Toto varenie nám pôjde ako po masle. Ako je to možné? Čarovať v kuchyni budeme spolu s profi kuchármi Romanom Kováčom a Ivanom Rusinom. Spolu si uvaríme radosť, ktorá nás zasýti a navyše nám bude aj chutiť.
  • varenie s Ivanom Rusinom
  • varenie s Romanom Kováčom
  • pečenie chleba

Roman KOVÁČ - Rodinne založený šéfkuchár, s množstvom skúseností z reštaurácií popredných hotelov či zahraničných reštaurácií ocenených aj Michelinovými hviezdami. Jedlá skromného kuchára, rodáka z Liptova sú skutočným kulinárskym zážitkom.

Ivan RUSINA - Kuchár z Liptova, milovník zdravej stravy, účastník televíznej šou MasterChef, ktorý v kuchyni rád experimentuje.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 115 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.