Liptovskí všestranníci

Vek:7-12

Termín:20.08.-24.08.2018

Cena: 99 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Ak vaše dieťa baví takmer všetko a tábor len s jedným zameraním by ho nenadchol, pozývame vás k našim Liptovským všestranníkom. Každý deň spolu prežijeme to najlepšie, čo náš Liptov ponúka. Chýbať nemôže turistika s Carpaticou a čarokrásna rozprávková príroda našich dolín. Po skvelej turistike budeme mať iste hladné brušká, no liptovskí šéfkuchár nás nenechá hladných a spolu si uvaríme niečo chutné. Ďalší deň prežijeme spolu s remeselníkmi vo Východnej, na farme sa deti priučia starostlivosti a chovu zvierat. No zvieratká sa nebudú len hladkať, ale deti sa chopia i vidlí a naučia sa zvieratkám čistiť, vykydať či nakŕmiť ich. Nakoniec si zvyšok energie môžu zdravo vybiť s jedným zo šikovných liptovských športovcov.
  • stretnutie so športovcami
  • škola varenia
  • turistika s Carpaticou

Liptov je preslávený nie len krásnymi horami, lyžiarskymi strediskami či kúpaliskami ale aj úspešnými osobnosťami. Medzi tie patria aj naši športovci, ktorí nás reprezentujú doma i v zahraničí a právom im patrí náš obdiv. Dominika Multáňová, bratia Navrátilovci, Tomáš Kučera či naši hokejisti náš Liptov robia ešte výnimočnejším.

Carpatica, skupinka ľudí, ktorí si zvolili to najkrajšie poslanie. Poslanie chrániť našu jedinečnú prírodu. Filozofiou spoločnosti Carpatica je prispieť k ochrane a rozšíreniu divokých oblastí v Európe. Myšlienka podporuje ochranu prírody prostredníctvom rozvoja prírodne orientovaného "mäkkého" cestovného ruchu.

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 99 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.