NA DIVOKO

Vek:10-12 r.

Termín:19.08. - 23.08.2019

Cena: 129 € 119 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Poďme spoločne zažiť fascinujúcu Tatranskú prírodu. Skúškou odvahy nám bude výprava do Bobroveckej doliny. Dobrodružnou nám bude noc v spacáku pod hviezdami, pri praskajúcom ohni. Zžití s prírodou sa pomocou bylinkového tracku naučíme nájsť liečivé zázraky prírody. Skoby a laná budú tvojou jedinou pomocou na ceste za tými, ktoré sú vysoko v skalách. Stopovanie najdivokejších tatranských šeliem a stavba príbytku bez použitia klincov nám zabezpečí ten najužší kontakt s DIVOČINOU LIPTOVA. Poďme spolu urobiť KROK VPRED s odvahou k zážitku.
  • skauting, noc v horách
  • horolezectvo
  • stopovanie

Zuzka KALISKÁ (Carpatica) - Zuzka vyštudovala lesníctvo na Technickej univerzite vo Zvolene. Dlhé roky pôsobila ako strážca a neskôr ako zoológ v Národnom parku Nízke Tatry. Pod záštitou spoločnosti Carpatica bude spolu s deťmi objavovať príbehy lesa, vody, zvierat, liečivých bylín... a ožijú aj legendy našich vrchov a dolín....

KuUl - Fúka mrazivý vietor a oni sedia zamaskovaní v snehu pod stromom. Jelene sa začínajú vynárať spoza horizontu. Blížia sa. Začínajú filmovať. Pochodujú za sebou ako vojaci, keď tu zrazu tie posledné sa splašia a celá črieda sa dáva na útek. Odvekí predátori - vlci... Aj toto je práca Michala Uličného z KuUl.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 129 € 119 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, 1 x ubytovanie, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.