Na kone!

Vek:8-12

Termín:16.07. - 20.07.2018

Cena: 120 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Sú ušľachtilé, inteligentné, krásne a milujú ich rovnako dospelí ako aj deti. Kone sú úžasné štvornohé stvorenia, ktorým spoločne nazrieme do duše. V spoločnosti akreditovanej trénerky jazdy, majsterky Stredoslovenského drezúrneho pohára Slovenskej jazdeckej federácie Janky Rengevičovej sa priučíme všetkému, čo k starostlivosti o kone patrí. Čistenie, sedlanie, uzdenie či samotné jazdenie bude pre nás po jazdeckom tábore hračkou. Krok, klus, cval na madlách či jazdenie parkúru – to všetko spoločne zvládneme. V koníkoch nájdu vaše deti priateľov, o ktorých už dlho snívali.
  • cval na madlách
  • jazdenie parkúru
  • starostlivosť o kone

Janka Rengevičová, vášnivá milovníčka koní, akreditovaná trénerka jazdy a manažmentu jazdeckej školy. Majsterka Stredoslovenského drezúrneho pohára slovenskej jazdeckej federácie a držiteľka vyše stovky závodných jazdeckých ocenení.

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD

Cena: 120 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.