NA KOREŇ VE(d)CI

Vek:7-9 r.

Termín:12.08. - 16.08.2019

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Nevnímaš veci povrchne? Všetko ti musí byť hneď jasné, a ak nie je, vyvinieš úsilie na to, aby sa ti všetko objasnilo? V tom prípade si prídeš na svoje. Spolu so SPY pátracou akadémiou využiješ všetky svoje zmysly. Zistíš ako funguje rolba na ľade, preskúmaš zákutia profi labáku. Dozvieš sa, že aj ILUSIA sa dá nafotiť. Spolu s vedou a lietadlami vyletíme do výšok poznania, kde našim limitom bude snáď len čas.
  • daktyloskopia
  • experimentovanie
  • programovanie

Andrej Ladislav KOVÁČ - Andrej sa venuje robotike, programovaniu, 3D tlači. Popritom stíha štúdium informatiky v Prahe a pracuje aj ako programátor Android aplikácií v eMan. S kamarátom Marekom dosiahli 1.-3. miesto vo svetovej súťaži v robotike a dosiahli tak naozaj veľký úspech.

SPY - pátracia akadémia - So SPY akadémiou sa staneme profi detektívmi. Odtlačky prstov a ich papilárne línie využijeme ako dôkazový materiál. Daktyloskopia tak pre nás už nebude neznámou. Dozvieme sa, že dobre pomáha v kriminalistike a súdnej praxi, pri vyšetrovaní trestných činov, zisťovaní a usvedčovaní ich páchateľov.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.