NA SLADKO

Vek:7-10 r.

Termín:05.08. - 09.08.2019

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Počas týždňa Na sladko sa naučíme najmä vážiť. Vážiť si budeme suroviny, ale najmä precíznu prácu cukrárenského remesla. Prejdeme od dizajnového návrhu torty, cez dešifrovanie ingrediencií, až po samotnú tvorbu a degustáciu vlastnej torty. Spoločne s Martinom Devečkom z ARCH CAFFÉ sa naučíme najnovšie techniky, ktoré môžeme pokojne označiť aj ako cukrárenskú vedu, alebo cukrárske know-how. Nos nám pošteklí omamná vôňa čerstvo upraženej a namletej kávy v jedinej pražiarni na Liptove. Z lakotenia teda nemusíme mať žiadne výčitky, práve naopak. Aj mlsanie môžeme hodnotiť ako veľmi prospešné pre naše telo.
  • cup cakes
  • cukrárčina
  • záruka kvality

KUS TORTY Petra URBANOVÁ - Petra tvorí torty pre ľudí, ktorých marcipán a fondán už nebaví. Jej torty neobsahujú žiadnu maslovú vrstvu, margaríny, puding a poťahové hmoty. Ani lekvár. Základ torty tvorí jemný, nadýchaný korpus, ktorý dopĺňa krém z mascarpone s vrstvou ovocnej redukcie s pridaním vanilky. Jej torty, čízkejky a koláčiky nájdeš aj v meste v obľúbených kaviarňach.

ARCH CAFFÉ Martin DEVEČKA - Martin sa venuje výrobe dezertov, ktoré sú už na prvý pohľad celkom iné. Iné sú dizajnom aj netradičnou chuťou. Jeho špecializáciou je čokoláda, jej variácie a tvorba nových dezertov, chutí a kombinácií. Tvorí s tímom, s ktorým sa snaží priniesť do regiónu kvalitné a chutné dezerty, ktoré nie sú len sladkým hriechom, ale i pohladením na duši.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.