Športom ku hviezdam

Vek:8-12

Termín:23.07.-27.7.2018

Cena: 99 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Snívajú vaše deti o tom, že raz budú stáť na víťaznom stupienku a na krku sa im bude lesknúť zlatá medaila? Nevedia, či sa skôr rozbehnúť za loptou alebo vziať do rúk hokejku? Sú neustále v pohybe? Potom ich prihláste na náš denný tábor so športovcami, ktorí preslávili náš krásny Liptov. Čaká ich deň v spoločnosti majsterky sveta vo fitness Dominikou Multáňovou, s ktorou si odmakajú poriadny tréning. Môžu sa ponaháňať spolu s hokejistami ako Martin Cibák alebo si zatrénovať v ringu s najúspešnejšími liptovskými kickboxermi pod vedením Petra Navrátila. Vodné prúdy pokoria spolu so slalomármi a preskákať deň môžu s parkouristom a freerunerom Michalom Barbierom. Na stupienok víťazov to potom bude už len kúsok.
  • kickbox s Navrátilovcami
  • fitness s Dominikou Multáňovou
  • tréning s hokejistami

Dominika Multáňová sa fitnessu venuje už 10rokov. Na domácej scéne sa jej podarilo získať 15 titulov z majstrovstiev Slovenska, medzi jej najväčšie medzinárodné úspechy patrí titul majsterky sveta vo fitness, ktorý sa jej podarilo obhájiť dokopy štyrikrát. Zvíťazila aj na najprestížnejšej fitness súťaži Arnold Classic v Ohiu a vyhrala Arnold Sport festival v Španielsku. Fitness je jej život, koníček, ale aj zamestnanie. Pracuje ako osobná trénerka a snaží sa ľuďom pomáhať pri dosahovaní cieľov v oblasti zdravej výživy, cvičenia, chudnutia a životosprávy.

Michal Barbier je 20-ročný rodák z Liptova. Okrem parkouru a freerunningu sa venuje aj iným disciplínam, ako je street workout, kalistenika či handbalancing. Pohyb mu zmenil život a preto som sa rozhodol túto radosť šíriť medzi ostatných. Založil Limitless Academy, venuje sa individuálnym tréningom, workshopom a vystúpeniam.

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD

Cena: 99 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.