Zootopia

Vek:5-7

Termín:06.08.-10.08.2018

Cena: 99 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Zvieratká deti milujú a my to vieme. No zviera nie je hračka, ale priateľ, ktorého musíme dobre spoznať, aby sme si s ním rozumeli. Denný tábor Zootopia vašim deťom ponúka možnosť nahliadnuť do fascinujúcej ríše zvierat. Na gazdovstve v Beňušovciach si vyskúšajú prácu s domácimi zvieratami, ktoré budú moc nakŕmiť a podojiť, chýbať nebude ani jazda na koni. Na farme vo Východnej sa chopíme hrablí a vidiel a zvieratkám pekne vyčistíme peliešok. V čarokrásnom prostredí Vrbického plesa budeme spolu s Carpaticou pozorovať život vo voľnej prírode - vtákov či vážky nad jazerom alebo kačky, ktoré budú plávať na hladine. Týždeň si spestríme aj chutným koláčikom, ktorý si sami upečieme, priučíme sa práci pri zeleninových záhonoch a nazrieme do tajov živočíšnej ríše aj pod mikroskopom.
  • práca na farme
  • gazdovstvo v Beňušovciach
  • pozorovanie zvierat s Carpaticou

Farma Východná, učupená pod majestátnym Kriváňom, je najvyššie položeným ekologickým hospodárstvom na Liptove. Okolité pasienky plné liečivých bylín, svieži vzduch Tatier a autentické zážitky zo života na farme sú garanciou skvelého zážitku.

Carpatica, skupinka ľudí, ktorí si zvolili to najkrajšie poslanie. Poslanie chrániť našu jedinečnú prírodu. Filozofiou spoločnosti Carpatica je prispieť k ochrane a rozšíreniu divokých oblastí v Európe. Myšlienka podporuje ochranu prírody prostredníctvom rozvoja prírodne orientovaného "mäkkého" cestovného ruchu.

Gazdovstvo v Beňušovciach je miesto, kde sa snúbi moderná doba s čarom čias minulých. Tradičný spôsob života, eko myslenie a spätosť s prírodou sú každodennou súčasťou domácich.

Strava

teplý obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

vlastná autobusová doprava, SAD, MHD

Cena: 99 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.