Divočina

Vek:8 - 12

Termín:07.07. - 14.07.20188 dní

Cena: 245 €

Lokalita:Račkova dolina

Milujú vaše deti slobodu a vietor vo vlasoch? Radi skúmajú život zvierat a fascinujú ich hory, lesy? Radi spia v stane pod hviezdnou oblohou? Potom je pre nich ako stvorený pobytový tábor Divočina. Čistá príroda, hukot vetra, spev vtákov, šum lesa... započúvaj sa s nami do zvukov skutočnej divočiny. Čo ťa tu čaká? Zažijeme čistú prírodu. Zažijeme stopovanie zvierat, ktoré bolo pre našich predkov súčasťou umenia prežiť. Strávime dva dni spolu s wildwatcherom, ktorý nás zasvätí do pradávnych znalostí a schopností stopovania. Vytie na vlkov nebude len zábavou ale aj naozajstným napätím a čakaním na odpoveď. Pomocou kompasu a mapy sa dostaneme na miesta plné dobrodružstiev. Nebudú chýbať ani autentické filmy, fotografie a rozprávanie skutočne napínavých skutočných príbehov. Spať budeme pod hviezdnou oblohou a sova nám v noci pošepne, čo nás čaká nasledujúci deň. Budeme hľadať Jazvecov poklad v bútľavom strome, len správne uhádnuť indíciu... Počas trvania celého programu sa vaše deti veľa naučia o prírode, i hľadanie pokladu bude plné spoznávania. A to všetko pod záštitou skvelých ľudí z Carpatica.net
  • stopovanie zvery
  • orientácia v lese
  • noc pod holým nebom

Carpatica, skupinka ľudí, ktorí si zvolili to najkrajšie poslanie. Poslanie chrániť našu jedinečnú prírodu. Filozofiou spoločnosti Carpatica je prispieť k ochrane a rozšíreniu divokých oblastí v Európe. Myšlienka podporuje ochranu prírody prostredníctvom rozvoja prírodne orientovaného "mäkkého" cestovného ruchu.

Strava

5 x denne, pitný režim

Ubytovanie

Račkova dolina

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

individuálna

Cena: 245 €
V cene je zahrnuté: 7 x ubytovanies, 5 x denne strava, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava na výlet, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.