Farma pod Kriváňom

Vek:8 - 12

Termín:12.08. - 18.08.20187 dní

Cena: 245 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Miešanie krmiva pre dobytok a ovce, či samotné kŕmenie. Naplnenie senníka, vyháňanie oviec a jahniatok na pasienky, zber bylín na plantáži, dojenie kráv, čistenie výbehu mladým teliatkam a nosenie vody zo studne. To patrí ku každodennej práci farmárov vo Východnej. V tomto týždni pridáme ruku k dielu aj my. Svojou poctivou prácou zanecháme na farme kus roboty. Slovenský folklór a jeho tradície sú tým, na čo môžeme byť právom hrdí. Folk sa stáva čoraz viac populárnou módnou záležitosťou, no ak chcete, aby deťom učarovali pravé slovenské tradície našich predkov, pozývame vás do Východnej. Stretneme sa s ľudovými remeslami, chýbať nebude ani ľudový spev, tanec či slovenské rozprávky priamo v amfiteátri. Príbehy Walta Disneyho vymenia za tie od Dobšinského. Zažijú pravé a nefalšované čaro našich ľudových tradícií a nahliadnu do slovenskej kultúry.
  • práca na farme
  • tradičné remeslá
  • amfiteáter

Farma Východná, učupená pod majestátnym Kriváňom, je najvyššie položeným ekologickým hospodárstvom na Liptove. Okolité pasienky plné liečivých bylín, svieži vzduch Tatier a autentické zážitky zo života na farme sú garanciou skvelého zážitku.

Východná, obec pod ochrannými krídlami mohutného Kriváňa, jedinečná svojou históriou a bohatstvom ľudových tradícií a remesiel. Len jeden deň v srdci malebnej dedinky, na amfiteátri či na okolitých pasienkoch vám učaruje navždy.

Strava

5 x denne, pitný režim

Ubytovanie

Východná

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

individuálna

Cena: 245 €
V cene je zahrnuté: starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, pitný režim počas celého dňa, obedy, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.