Referencie

MŠ Horná 22, Banská Bystrica

Ešte raz sa Vám v mene svojom a všetkých detí, ktoré sa zúčastnili pobytu školy v prírode chcem poďakovať za super týždeň strávený v Horskom hoteli Mních. Nič nám nechýbalo a nevadilo nám ani počasie, ktoré nám veľmi neprialo. Srdečne pozdravujem aj animátorky Bibku a Katku a klobúk dole pred ich prácou. Držím Vám palce, aby ste mali čo najviac tak spokojných klientov ako sme boli my.
Janka Řezáčová

Základná škola s materskou školou Rudolfa Hečku, Dolná Súča

Poďakovanie.

S krátkym odstupom času by som Vám rád napísal zopár postrehov ako riaditeľ školy a zároveň vedúci lyžiarskeho kurzu, ktorý pre našu školu zabezpečovala vaša cestovná kancelária – CK Lobelka.

Také veci ako profesionálny prístup, zapožičanie dataprojektora, hudobnej aparatúry a do bodky dodržané zazmluvnené podmienky ani nebudem spomínať. Zameriam sa skôr na veci, ktoré nemusia byť až také samozrejmé.

Vaša cestovná kancelária sa zameriava najmä na región Liptova, čo sa prejavilo v dobrých znalostiach pomerov. Toto vám dáva možnosť oboznámiť klienta aj s rôznymi detailmi ubytovania dopredu. Pedagógovia následne môžu vhodne nasmerovať žiakov v predstihu a vyvarovať sa prípadných nedorozumení. Chata Opalisko je veľmi príjemné zariadenie s kvalitným ubytovaním a výbornou stravou, na čom sa mimochodom zhodli aj naši sem tam ufrflaní žiaci. Pán prevádzkar Peter Mlynček je naozaj úžasný človek, ktorý vám vyjde v ústrety vo všetkom, ak je to čo len trochu možné.

Slečna Romana Šimková, zástupca Vašej cestovnej kancelárie, nám veľmi ochotne pomohla dopraviť zraneného žiaka z nemocnice v Liptovskom Mikuláši na chatu. Dalo by sa asi konštatovať, že pre kvalitnú cestovku sú tieto veci samozrejmosťou. Nie je však už samozrejmosťou ak zamestnanec cestovnej kancelárie obetuje svoj voľný čas a ide s vami do strediska vzdialeného 25 km po jeden zabudnutý výstroj.

Na záver s radosťou konštatujem, že servis aký nám poskytla cestovná kancelária Lobelka ďaleko prevýšil naše očakávania a to čo považujeme za bežný štandard.

RNDr. Mgr. Klement Hrkota, PhD., riaditeľ školy

Základná škola s materskou školou Brvnište

Dobrý deň,
veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu. Vašu cestovnú kanceláriu sme využili na organizovanie školy v prírode po prvý, verím však že nie po posledný krát. Veľmi dobre sa nám spolupracovalo a boli sme milo prekvapení ochotou vašich zamestnancov. V porovnaní so známejšími cestovnými kanceláriami ste mali najlepší prístup a najochotnejších zástupcov (panie na telefóne okamžite odpovedali, radili,...)

Škola v prírode bola podľa slov detí príliš krátka. Chceli by v nej zostať ešte dlhšie. Niektorým deťom (najmä takým, ktoré sa bežne nestravujú v školskej jedálni ) nechutila strava a podľa niektorých detí by olovrant mohol byť troška výdatnejší. Jediná vec, ktorá deťom prekážala bol stavebný hluk v okolí hotela Liptov - túto skutočnosť ste ale ovplyvniť nevedeli.

Chcela by som Vás poprosiť o odovzdanie pozdravov od detí a MAXIMÁLNE KLADNÉ OHODNOTENIE Vašim ANIMÁTORKÁM - VERONIKE, ROMANE a DÁŠI. Deti z nich boli unesené a je im za nimi smutno. Každý z rodičov na otázku ako deti hodnotili školu v prírode odpovedal rovnako - Deti hovoria iba o skvelých animátorkách. Niektoré z detí cestou a po návrate domov za nimi plakali.

Ing. Miroslava Bundzíková, riaditeľka ZŠ s MŠ, Brvnište

Základná škola s materskou školou Veľký Slavkov

Milá cestovná agentúra Lobelka!

Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu a zážitky, ktoré sme s vami zažili. Zo strany žiakov bola odozva úžasná, boli potešené, plné pozitívnej emócie. Žiaci boli spokojní, že ani si neuvedomovali aké je počasie, pretože boli vždy zamestnaní, menili priestory a boli vžitý so svojimi úlohami, ktoré plnili. Zo strany učiteľov veľká pochvala za spoluprácu, prístup, ohľaduplnosť zo strany animátorov, prispôsobovanie sa situácií. V prípade problémov, ktoré vznikli pri objednávke, nám LOBELKA pomohla vyriešiť pozitívne a promptne. Ďakujeme a prajem veľa šťastných detí.

Mgr. Alena Šarníková

Základná škola Pavla Horova, Bratislava

Radi by sme sa Vám touto cestou poďakovali za pobyt v ŠvP Borová Sihoť. Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním, stravou a príjemným prostredím, ako i ochotou personálu hotela Borová Sihoť. Prostredníctvom Vás chceme poďakovať i v mene detí dievčatám - animátorkám. Boli úžasné a dokázali zaujať naše deti naplno. Časový priestor, ktorý mali k dispozícii využili vynikajúco, prospech detí.
Mgr. Mária Zrubcová

Magdaléna Beňo Frackowiak

Tábory v Lobelke veľmi odporúčam. Majú ten najlepší tím pracovníkov a veľmi dôkladne vyberaný a stavaný program pre deti každého veku.

Čo je na pláne, to sa aj do bodky splní. Moja staršia dcéra navštevuje tábory v Lobelke už od 5 rokov a mladšia sa veľmi teší, že konečne má 5 a po lete bude už aj ona spomínať na tieto úžasné tábory plne neopakovateľných zážitkov.

Ďakujeme Lobelka :-)

Magdaléna Beňo Frackowiak

Katarína Gešková

Pre naše dievčatá sú to obľúbené tábory. Program je veľmi pestrý a každý rok originálny. Lobelka má výborných a ochotných vedúcich a aj preto sú tábory našou voľbou každý rok.
Katarína Gešková