DOBROdruhovia II.

Vek:od 9 r.

Termín:10.08.-14.08.2020

Cena: 111 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Vydaj sa s nami na DOBROdružnú cestu. Spoločne sa malými krôčikmi vydáme naproti lepšiemu zajtrajšku. Poď sa s nami začať pozerať na budúcnosť inak, poď s nami konať dobro a staň sa DOBROdruhom! Zisti s nami aké je to žiť zerowaste štýlom, aké je to dávať veciam druhú šancu prostredníctvom ich recyklácie. Spoznaj bezobalové obchody a obaly z čisto prírodných materiálov, napríklad aj včelieho vosku. Postaraj sa s nami o vodu, o stromy a tiež o tie najmenšie usilovné záchrankyne života. Pochop, preži a neskôr odovzdaj múdrosti, ktoré nám pomôžu vyliečiť a zachovať našu planétu zdravú pre ďalšie generácie.
  • swap
  • zerowaste
  • včelárstvo

Zuzka KALISKÁ
Zuzka vyštudovala lesníctvo na Technickej univerzite vo Zvolene. Dlhé roky pôsobila ako strážca a neskôr ako zoológ v Národnom parku Nízke Tatry. Deťom priblíži umenie včelárstva.

SADY LIPTOV
Sme rodinnou farmou na Liptove. Venujeme sa pestovaniu malín, černíc, jahôd, ríbezlí a sliviek. Našou filozofiou je prinášať na slovenský trh kvalitné ovocie bez používania škodlivých chemických hnojív a prípravkov.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD,SAD

Cena: 111 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.
Pri nástupe do tábora je potrebné odovzdať preukaz na bezplatné cestovanie vlakom.