MAZNÁČIKOVIA

Vek:5-6 r.

Termín:27.07-31.07.2020

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Milovníci chlpáčov a iných "ňuňiakov" sem sa! Na tento týždeň si nerob žiadne iné plány, pretože ťa potrebujeme v tábore chovateľov maznáčikov. Tvoje doterajšie znalosti a vedomosti nám budú nápomocné pri starostlivosti o zvieratká, ktoré budú celý týždeň s nami. To, čo ešte o zvieratkách nevieme sa razom dozvieme. Aj pán veterinár, nám prezradí, ako sa o ne správne starať. A ak už aj teraz vieš, že morské prasa je hlodavec, ktorému dorastú predné zuby vždy, keď si ich zlomí, si skvelým adeptom do diskusie s ďalšou zanietenou chovateľkou. Možno práve ty nám všetkým konečne ozrejmíš záhadu rybieho spánku ... Fakt, že prichádzajú o sny? Tomu sa ťažko verí najmä vtedy, keď vieme, že ty si si práve vysníval tábor ako stvorený pre teba.
  • domáce zvieratká
  • pet joga
  • zverolekár

Maznáčikovia
Tento týždeň nám rozveselí chlpáčik, škrečok, morské prasiatko, vtáčik či iné nezvyčajné domáce zvieratká.

Najväčšia kontaktná zoologická záhrada na Liptove. Nahliadneme do sveta maznáčikov.

Pomáhame našim zákazníkom starať sa o svojich domácich miláčikov.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD, autobus

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.