VOŇAVO II.

Vek:od 7 r.

Termín:03.08.-07.08.2020

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Všetky fajnové nosy sem sa! Práve v tomto týždni si prídete na svoje. Vaše čuchové bunky si budú hovieť ako Kus torty na tanieri. A budú sa tešiť všakovakým vôňam. Nazrú tam, kde je koncentrácia vôní najsilnejšia, tam, kde potešíme svoje estetické cítenie. Do kvetinárskej dielne, kde vzniká radosť pre oči. Radosť z nádhernej vône prežijeme vo svete parfémov a mydiel. Sladké, drevité a kvetinové tóny nás naučia čarovať. Pretože v tomto obláčikovom svete je mágia dôležitou ingredienciou. Naše lúky sú pastvou pre naše nosy. Spolu na nich nájdeme všetko. Liečivá tela, aj duše. A čo nenájdeme, to si bylinkovým trackom skrátka vystopujeme. Odmenou nám bude sladká vôňa čokolády v ďalšej kuchyni sveta.. tentokrát v tej čokoládovej. Čo na to v tejto chvíli vaše nosy? Pridvihli sa súhlasne dohora? Je to jasné! Zažijeme to spolu!
  • bylinkový track
  • výroba čokolády
  • mastičkárstvo

KRMEŠÁKY
Krmeš je malebná časť rovnako malebnej liptovskej obce Vlachy v blízkosti Liptovskej Mary. Tu žijeme, tu bývame, tu pestujeme bylinky, tu sú vyrábané naše prírodné bylinkové mydlá – Krmešáky.

ARCH CAFFÉ Martin DEVEČKA
Martin sa venuje výrobe dezertov, ktoré sú už na prvý pohľad celkom iné. Iné sú dizajnom aj netradičnou chuťou. Jeho špecializáciou je čokoláda, jej variácie a tvorba nových dezertov, chutí a kombinácií. Tvorí s tímom, s ktorým sa snaží priniesť do regiónu kvalitné a chutné dezerty, ktoré nie sú len sladkým hriechom, ale i pohladením na duši.

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD, ŽSSR

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.
Pri nástupe do tábora je potrebné odovzdať preukaz na bezplatné cestovanie vlakom.