VTEDY A DNES

Vek:od 7

Termín:20.07.-24.07.2020

Cena: 109 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Nie, dedo! ...to tak predsa byť nemohlo,.. čo si! Poznáš tu vetu? Máš aj ty to šťastie, že máš babku a dedka, ktorí akonáhle začnú rozprávať vtiahnu ťa do ich detských čias? Sú to krásne príbehy o tom, ako chodili v sobotu do školy, ako mohli byť v jednej triede spolu so súrodencom, ktorý bol o tri roky starší, ako cestou do školy museli prejsť aj 10 kilometrov... Ako majstrovali káry, aby sa mohli spúšťať po kopci a robiť si dedinské závody, ako bábika bola vždy krásne upravená, pretože v rodine bola len jedna jediná... Tiež sa ti rozbúcha srdiečko, keď babka rozpráva ako prišiel za ňou na dedinskej veselici dedko a požiadal ju o tanec a odvtedy už spolu "tancujú" 50 rokov? Tiež ti príde divné, že sa tam vôbec stretli a ani sa pritom nemuseli dopredu dohodnúť cez What's app? Babka krúti hlavou, keď jej povieš, že si sa dnes v obchode s predavačkou ani nestretol a pritom si nakúpil všetko čo chcela. Sú to tri generácie, ale rozdiely v žití života sú prekvapujúce... Poď to porovnať s nami!
  • výroba hračiek
  • ako funguje pošta
  • gastronómia

Roman KOVÁČ - Rodinne založený šéfkuchár, s množstvom skúseností z reštaurácií popredných hotelov či zahraničných reštaurácií ocenených aj Michelinovými hviezdami. Jedlá skromného kuchára, rodáka z Liptova sú skutočným kulinárskym zážitkom.

Galéria Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici je miesto, kde na ploche 500 m2 nájdeš množstvo hier a atrakcií, naučíš sa dopravné predpisy, vyskúšaš si rôzne hračky.

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD, ŽSSR

Cena: 109 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.