ZAPRÁŠENÉ PRÍBEHY LIPTOVA II.

Vek:od 7 r.

Termín:17.08.-21.08.2020

Cena: 111 €

Lokalita:Liptovský Mikuláš

Za siedmimi horami a siedmimi dolinami, bola krajina prepletená legendami. Príbehmi tam ožívali miesta, skaly, kvetiny aj prírodné útvary. Životom sa tam písali príbehy švárnych šuhajov a zakliatych diev... Cítiš to rovnako? Aj tebe sa vždy pri rozprávaní čarovných legiend rozbúcha srdce vzrušením? Chcel by si o tom vedieť viac a viac? A vieš, že nemusíme prejsť sedem hôr a sedem "dôl" aby sa tak stalo? V jelšovom lese pri brehoch rieky Demänovka sa dozvieš všetko o jeho výnimočnosti. V lesoch pod vrchom Siná zas nájdeme liečivé poklady, ktoré tam vyrástli aj po slzách dievčin čakajúcich na svojho milého. A v Jaloveckej doline sa dozvieš, čo majú spoločné najväčší architekti zo zvieracej ríše s dedinou pod Červencom...
  • legendy Liptova
  • mystické miesta
  • prírodné krásy

Zuzka KALISKÁ
Zuzka vyštudovala lesníctvo na Technickej univerzite vo Zvolene. Dlhé roky pôsobila ako strážca a neskôr ako zoológ v Národnom parku Nízke Tatry. Pod záštitou spoločnosti Carpatica bude spolu s deťmi objavovať príbehy lesa, vody, zvierat, liečivých bylín... a ožijú aj legendy našich vrchov a dolín..

Strava

obed, pitný režim

Poistenie

V prípade záujmu Vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie, ktoré zahŕňa poistenie batožiny, poistenie všeobecnej zodpovednosti za škodu, úrazové poistenie a poistenie storna zájazdu.

Doprava

MHD, SAD, ŽSSR

Cena: 111 €
V cene je zahrnuté: obedy, pitný režim, starostlivosť o dieťa pod vedením pedagógov a inštruktorov, poistenie CK proti úpadku, vstupy, program, doprava, materiálno-technické zabezpečenie voľnočasových aktivít.
Pri nástupe do tábora je potrebné odovzdať preukaz na bezplatné cestovanie vlakom.